Mēs piedāvājam
Piedāvājam kempinga vietu ar aprīkotām mājiņām, telšu vietas, stāvlaukumu, teritoriju atpūtai un izklaidei, interesantiem apskates objektiem. Pakalpojuma pieteikšana informācijas saņemšana un rezervācija pa tālruni +371 22334904 , izmantojot kontakt formu vai e-pasts: kempings.jurmalnieki@gmail.com  Ierašanās kempingā no plkst.14:00 - 22:00, izrakstīšanās līdz plkst.12:00. Savu auto varat novietot kempinga teritorijā. Gida pakalpojumi: informācija lapas apakšā. Par pakalpojuma izmaksām jāvienojas ar gidu.

Kempinga mājiņas

Pieejami divi mazie kempinga namiņi.  Aprīkojumā : divas divstāvīgas gultas, skapis, ledusskapis, elektriskā tējkanna, galds, krēsli, spogulis, gultas veļa. Ārā pie namiņa piknika galds ar saules sargu. Namiņa cena € 45.- (Pirm.,Otrd.,Trešd.,Ceturd.) € 55.- (Piekd.,Se.,Svēd.) . Četri kempinga namiņi ar terasi. Aprīkojumā: divguļamā gulta, divas vienguļamās gultas, skapis, galds, krēsli, spogulis, gultas veļa, ledusskapis, elektriskā tējkanna un sildītājs. Uz terases mēbeles. Namiņa cena  € 55.- (Pirm.,Otrd.,Trešd.,Ceturd.) € 65.- (Piekd.Se.,Svēd.). Ir pieejama duša, tekošs ūdens un tualete. Ir pieejama bērna gultiņa par brīvu.

  Telšu vietas

Telšu vieta € 10.-  par telti līdz 4 - iem cilvēkiem. Ugunskura vieta, galds soli. Visiem apmeklētājiem  lapene  blakus ar galdu par brīvu. Telts vietas nomniekiem pieejama par atsevišķu samaksu dārza nojume 3x6. Ir pieejama duša un tekošs ūdens. Ir elektrības pieslēgvieta.

Stāvlaukums

Iespēja novietot auto kempinga teritorijā, bez maksas nomniekiem. Auto treileriem, treileriem,teileru piekabēm stāvieta 10 eiro, ja ar elektrības pieslēgumu 20 eiro. Duša par brīvu.

Dabas takas

Neskartas dabas apskate ar neskaitāmiem apskates objektiem, kultūrvēsturiski pieminekļi un dabas veidojumi, Slīteres rezervāts. Apskate pēc savas programmas vai gida pavadībā.

Jūras krasts

Mežonīgs Baltijas jūras liedags. Lībiešu krasts. Priežu mežs. Neaizmirstams saulriets un saullēkts.