Mēs piedāvājam
Piedāvājam kempinga vietu ar aprīkotām mājiņām, telšu vietas, stāvlaukumu, teritoriju atpūtai un izklaidei, interesantiem apskates objektiem. Pakalpojuma pieteikšana informācijas saņemšana un rezervācija pa tālruni +371 22334904 , izmantojot kontakt formu vai e-pasts: kempings.jurmalnieki@gmail.com  Ierašanās kempingā no plkst.14:00 - 22:00, izrakstīšanās līdz plkst.12:00. Savu auto varat novietot kempinga teritorijā. Gida pakalpojumi: informācija lapas apakšā. Par pakalpojuma izmaksām jāvienojas ar gidu.

Kempinga mājiņas

Pieejami divi kempinga namiņi, četrvietīgi ar iespēju papildus vietai. Lielais kempinga namiņš ar terasi.  Aprīkojumā : gultas, ledusskapis, elektriskā tējkanna, elektriskā plītiņa, trauki, galds, krēsli, spogulis, gultas veļa, galds pie mājiņas. Kempinga namiņš € 40.- , papildvieta € 5.- . Lielais kempinga namiņš ar terasi  € 50.- . Ir pieejama duša, tekošs ūdens un tualete. Ir pieejama bērna gultiņa par brīvu.

  Telšu vietas

Telšu vieta € 10.-  par telti līdz 4 - iem cilvēkiem. Ugunskura vieta, galds soli. Visiem apmeklētājiem  lapene  blakus ar galdu par brīvu. Telts vietas nomniekiem pieejama par atsevišķu samaksu dārza nojume 3x6. Ir pieejama duša un tekošs ūdens. Ir elektrības pieslēgvieta.

Stāvlaukums

Iespēja novietot auto kempinga teritorijā, bez maksas nomniekiem. Auto treileriem, treileriem,teileru piekabēm stāvieta 10 eiro, ja ar elektrības pieslēgumu 20 eiro. Duša par brīvu.

Bušu degustācija

Svaigu bušu kūpināšana, degustācija un iegāde. Neaizmirstamas smaržas un sajūtas.

Dabas takas

Neskartas dabas apskate ar neskaitāmiem apskates objektiem, kultūrvēsturiski pieminekļi un dabas veidojumi, Slīteres rezervāts. Apskate pēc savas programmas vai gida pavadībā.

Jūras krasts

Mežonīgs Baltijas jūras liedags. Lībiešu krasts. Priežu mežs. Neaizmirstams saulriets un saullēkts.

Papildus info : Piemaksa par dzīvniekiem mazs 3,- € liels 5,- €  Noma dušas dvieļiem 2,- € gab.
Visi pakalpojumi iepriekš piesakāmi, vienojoties par laiku un pieejamību.